060 - CK Krom Trim Çıta Şerit Sahler

Krom Trim Çıta Şerit Sahler 060 - CK (7mm) Ürün Özellikleri ÖZELLİKLER: - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar. - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir. - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir. - Yumuşak hammaddesiyle kolay form alır. - Akrilik yapıştırıcılı PE çift taraflı bantı ile mükemm..

16,80 TL

060 - RK Kırmızı Trim Çıta Şerit Sahler

Kırmızı Trim Çıta Şerit Sahler 060 - RK (6mm) Ürün Özellikleri ÖZELLİKLER: - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar. - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir. - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir. - Yumuşak hammaddesiyle kolay form alır. - Akrilik yapıştırıcılı PE çift taraflı bantı ile mükem..

16,80 TL

062 - CK Krom Trim Çıta Şerit Sahler

Krom Trim Çıta Şerit Sahler 062 - CK Ürün Özellikleri ÖZELLİKLER: - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar. - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir. - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir. - Yumuşak hammaddesiyle kolay form alır. - Akrilik yapıştırıcılı PE çift taraflı bantı ile mükemmel yapışma ..

17,80 TL

064 - CK Krom Trim Çıta Şerit Sahler

064 - CK (14mm) Krom Trim Çıta Şerit Sahler ÖZELLİKLER: - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar. - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir. - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir. - Yumuşak hammaddesiyle kolay form alır. - Akrilik yapıştırıcılı PE çift taraflı bantı ile mükemmel yapışma sağlar. -..

22,80 TL

066 - CK Krom Trim Çıta Şerit Sahler

Krom Trim Çıta Şerit Sahler 066 - CK (12mm) Ürün Özellikleri ÖZELLİKLER: - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar. - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir. - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir. - Yumuşak hammaddesiyle kolay form alır. - Akrilik yapıştırıcılı PE çift taraflı bantı ile mükem..

22,80 TL
Stokta yok

8 Metre Krom Trim Çıta Şerit Sahler

Krom Trim Çıta Şerit Sahler 8 Metre Ürün Özellikleri Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar. Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir. İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir. Yumuşak hammaddesiyle kolay form alır. Akrilik yapıştırıcılı PE çift taraflı bantı ile mükemmel yapışma sağlar. Dekoratif çıtalar..

42,29 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Krom Aksesuar