060 - CK Krom Trim Çıta Şerit Sahler

060 - CK (7mm) Krom Trim Çıta Şerit Sahler ÖZELLİKLER:   - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar.   - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.   - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir.   - Yumuşak hammaddesiyle kolay ..

14,00 TL

060 - RK Kırmızı Trim Çıta Şerit Sahler

060 - RK (6mm) Kırmızı Trim Çıta Şerit Sahler ÖZELLİKLER:   - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar.   - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.   - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir.   ..

14,00 TL

062 - CK Krom Trim Çıta Şerit Sahler

062 - CK (9mm) Krom Trim Çıta Şerit Sahler ÖZELLİKLER:   - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar.   - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.   - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir. ..

13,00 TL

064 - CK Krom Trim Çıta Şerit Sahler

064 - CK (14mm) Krom Trim Çıta Şerit Sahler ÖZELLİKLER:   - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar.   - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.   - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabi..

19,00 TL

066 - CK Krom Trim Çıta Şerit Sahler

066 - CK (12mm) Krom Trim Çıta Şerit Sahler ÖZELLİKLER:   - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar.   - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.   - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabi..

19,00 TL

8 Metre Krom Trim Çıta Şerit Sahler

8 Metre Krom Trim Çıta Şerit Sahler Ürün Özellikleri - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar. - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir. - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir. - Yumuşak hammaddesiyle kolay form alır. - Akrilik yapıştırıcılı PE çift taraflı bantı ile mükemmel yapışma sağlar..

49,90 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Krom Aksesuar