Quickview

060 - CK Krom Trim Çıta Şerit Sahler

060 - CK (7mm) Krom Trim Çıta Şerit Sahler ÖZELLİKLER:   - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar.   - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.   - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir.   ..

14,00 TL
Quickview

060 - RK Kırmızı Trim Çıta Şerit Sahler

060 - RK (6mm) Kırmızı Trim Çıta Şerit Sahler ÖZELLİKLER:   - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar.   - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.   - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir.   - Yumuşak ..

14,00 TL
Quickview

062 - CK Krom Trim Çıta Şerit Sahler

062 - CK (9mm) Krom Trim Çıta Şerit Sahler ÖZELLİKLER:   - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar.   - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.   - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir.   - ..

13,00 TL
Quickview

064 - CK Krom Trim Çıta Şerit Sahler

064 - CK (14mm) Krom Trim Çıta Şerit Sahler ÖZELLİKLER:   - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar.   - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.   - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir.  ..

19,00 TL
Quickview

066 - CK Krom Trim Çıta Şerit Sahler

066 - CK (12mm) Krom Trim Çıta Şerit Sahler ÖZELLİKLER:   - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar.   - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.   - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir.  ..

19,00 TL
Quickview

8 Metre Krom Trim Çıta Şerit Sahler

8 Metre Krom Trim Çıta Şerit Sahler ÖZELLİKLER:   - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar.   - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.   - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir.   - Yumuşa..

49,90 TL
Quickview

8 Metre Krom Trim Çıta Şerit Sahler

ÖZELLİKLER:   - Dekoratif çıta aracınıza şık bir görünüm katar.   - Dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.   - İç ortamlarda da zevkinize göre uygulanabilir.   - Yumuşak hammaddesiyle kolay form alır.   - Akrilik yapıştırıcıl..

49,90 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Krom Aksesuar