4.5D Havuzlu Paspas Setleri | Mega Oto Market
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 96 (4 Sayfa)

4.5D Havuzlu Paspas Setleri

Yeni Nesil Paspas: 4.5D

4.5D Paspas, TPE yeni nesil TERMO KAUÇUK’tan üretilmiştir. Doğaya zarar vermeyen formülü ile kokusuz bir şekilde kullanabilirsiniz. 4.5D Paspas diğer paspaslar gibi ısı değişimlerinde kesinlikle renk atma, kıvrılma yapmaz.Özel formunda tasarlanıp plastik enjeksiyon makinelerinde üretilmektedir.

Diğer paspaslara nazaran Sahler 4,5D Havuzlu Paspasların kenar bariyerleri kalan boşlukları doldurmak için eğimli değildir, dik açılır ve aracınıza uyumludur. Ayak dayama kısmı diğer paspaslar da ki gibi kesimli değildir, tek parça olarak oem parça gibi uzanmaktadır. 4.5D Paspas altındaki çivili yüzeyi sayesinde ayağınızın altından kaymaz ve sürüş konforunuzu bozmaz. Diğer paspaslara göre 4.5D Paspas kolay temizlenir ve kir tutmaz. Araç kullanımında ayağınızın topuğu paspaslara daha fazla basınç uyguladığından dolayı yırtılmalara karşı topuk bölgesi diğer paspas alanlarına göre %30 daha kalın üretilmiştir.

Aracınızın markasına uygun olarak satın aldığınız 4,5D Havuzlu Paspası aracınıza uyum sağlayacak şekilde seriniz. Sahler 4.5D Havuzlu Paspası serdikten sonra sabitleme yuvalarına oturtturunuz.

Aracınıza özel kokusuz 4.5D Havuzlu Paspas uygun fiyatı ve aynı gün kargo imkanıyla megaotomarket.com'da!