5D Paspas Havuzlu Araca Özel Deri Çeşitleri | Mega Oto Market
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 33 (2 Sayfa)

5D Havuzlu Paspas

5D Paspas Havuzlu

 

5D Paspas, aracınızın ölçülerine göre üretilmiş son derece kaliteli paspas ürünleridir. 5D Paspas Havuzlu, aracınızın taban kısmını kaplayarak aracınızın iç kısmının kirlenmesini engeller.

 

5D Paspas ürünlerini kıyaslamak gerekirse diğer paspas çeşitlerine nazaran çok daha kalitelidir. Aracınızı kullanırken pedal kısımlarına denk gelmemesi için  5d Paspaslar özel kalıplarla tasarlanmaktadır. 5D Paspaslar diğer marka paspaslara göre daha kolay temizlenir, leke tutmaz. Ayrıca daha hızlı kuruyarak kolaylıkla kullanabilmenize olanak tanır. Kaydırmaz alt tabana sahip 5d paspas ürünleri sabit kalarak sürüş konforunuzu güvenli seviyede tutar. 5D Paspaslar kenar bariyeri sayesinde aracınızın tabanına kirlerin ulaşmamasını sağlar. Bu sayede aracınızın taban döşemesi ilk günkü gibi temiz kalır.

 

Ayrıca geri dönüşümlü malzemelerden üretilen 5d paspas aracınızın içinde kokuya sebebiyet vermez. Tasarımı ile aracınızın iç kısmına spor bir görünüm kazandırmaktadır. 5D Paspas Havuzlu, diğer paspaslara göre kolay aşınmaz ve uzun ömürlüdür.

En kaliteli ve en uygun fiyatlı  5d paspas havuzlu hakkında daha detaylı bilgi almak için blog yazımızı ziyaret edebilirsiniz. İncelemek için tıkla!