Araba Kapı Tampon Plastik Klips Panel İtme Pim Tutucu 460 Parça

Araba Kapı Tampon Plastik Klips Panel İtme Pim Tutucu 460 Parça Ürün Özellikleri 100% yepyeni ve yüksek kalitePerçin sonrası basınç hızlı ve kalıcı sabitleme için bacakları genişletirAraba çamurluk, tampon, kapı veya diğer araba surface için yaygın olarak kullanılır.Bu perçin bağlantı elemanları, araç kullanımı için uygun plastik malzeme..

69,00 TL

Araç İçi Torpido Fitili Trim Nikelaj İp Şerit

Araç İçi Torpido Fitili Trim Nikelaj İp Şerit Ürün ÖzellikleriAraç içi dekorasyon fitili, Aracınıza yeni bir görünüm kazandırın Uzunluğu 4 Metredir Renkler : Altın, Krom, Turuncu, Kırmızı, Mavi, Karbon ve Mor ..

19,90 TL
Stokta yok

Araç Parktel Numaratör Araç İçi Numaratör Renk Seçenekleriyle

Araç Park Telefonluğu (Parkmatik) Kısa süreli araç parklarda kağıt kalem aramaya son. Numaranız her zaman aracınızda hazır bulunsun. Cama vakumlu silikonlarıyla kolayca yapıştırın. Araçta olmazsa olmazlardan olacak bir ürün   İnsanlar siz aracınızın başında yokken, size rahatça ulaşır.   Geçici değil, kalı..

17,90 TL

Araç Torpido Göğüs Konsol Ön Cam Arası Fitil Araç Yalıtım Fitili

Araç Torpido Göğüs Konsol Ön Cam Arası Fitil Araç Yalıtım Fitili Ürün Özellikleri Araç Torpido Fitili Ön Cam ve Konsolun Arasına Montaj Yapılmaktadır.Motordan Aracın İçerisine Giren Sesi Engellemektedir.Ön Cam Arasına Küçük Tozların ve Seyir Halindeyken İçeriye Gelecek Sesleri Minimuma İndirmektedirTüm Araçlara Uyum Sağlayacak Şekilde Tasarl..

19,90 TL

Araç İçi Numaratör Fosforlu Park Cam Kartı

Araç İçi Numaratör Fosforlu Cam Kartı Ürün Özellikleri   Araç içi numaratör her araçta bulunması gereken telefon numaranızı gösterir mini plakaAraç içi numaratör sayesinde uzun ve kısa süreli parklarınızda ,araç sahibine kolay ulaşım sağlarNumaratör numaraları dijital görünümlüdür, numaratör de istenilen rakamı içinden çıkan küçük apar..

22,90 TL

Çantalı Oto Teyp Sökme Aparatı 19 Parça Trim Radyo Döşeme

Çantalı Oto Teyp Sökme Aparatı 19 Parça Trim Radyo Döşeme Ürün ÖzellikleriTüm Araç Markalarına Uygun Olarak Tasarlanmıştır.Döşemelere ve Plastik Bölgelerde ki Boyalara Zarar Vermeden Sökmeniz İçin Kullanılmaktadır.Genel Olarak Oto Teyp, Fitiller ve Döşeme Alanlarında Kullanılmaktadır.Paket İçeriği 19 Parçadan Oluşmaktadır.Çantal..

179,00 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Aksesuar