-25%

Ahtapot Oto Araba Araç Telefon Tutucu Telefonluk Yeni Nesil 4 Renk

Ahtapot Oto Araba Araç Telefon Tutucu Telefonluk Yeni Nesil 4 Renk   Tüm araçlara uyum sağlar. Beş noktadan destekli ve sağlam güvenliğe sahiptir. Silikonlu ayak yapısı sayesinde telefonunuz çizilmez ve yıpranmaz. 4 noktadan güçlü ve sağlam tutunma sağlar. Arka plaka amortisörü sayesinde sallanmayı engeller, Cep telefonunun ve braketi..

18,90 TL 25,34 TL
-45%

Araç Içi Telefon Tutucu Akrobat Tutucu 3 Renk Vantuzlu

Araç İçi Telefon Tutucu Akrobat Tutucu 3 Renk Vantuzlu Ürün Özellikleri Ergonomik Ayarlanabilir Yapısı İle Bir Çok Farklı Şekilde Aracınız İçin Uygun Pozisyonda Kullanılabilir.Güçlü Yapıştırıcılı Vantuzu Sayesinde İster Cama İsterseniz Torpidonun İstediğiniz Kısmına Sabitleyerek Kullanabilirsiniz.Un..

24,90 TL 44,90 TL
-42%

Kablosuz Şarj Oto Telefon Tutucu Wireless Şarj Sensör Araç Bulma

Kablosuz Şarj Oto Telefon Tutucu Wireless Şarj Sensör Araç Bulma Ürün ÖzellikleriAraç İçi Telefon Tutucu Kablosuz Şarj Cihazı oldukça ergonomik yapısı ile araçlarınızda telefonlarınızı koyabilmenize ve aynı anda telefonlarınızı kablosuz olarak şarj edebilmenize olanak tanır. Kablosuz şarj edilebilme desteğine sahip iPhone, Samsung ve Nexus cihazlar..

74,90 TL 129,90 TL
Stokta yok
-67%

Metal Araç Telefon Tutucu Yüzük Yeni Nesil 14 Farklı Renk

Yeni Nesil Araç Telefon Tutucu Yüzük Arka Yüzeyinde Bulunan 3M Bant Sayesinde Telefonunuzun Arka Kısmına Yapıştırabilirsiniz Aracınızın Kalorifer Peteklerine Sabitleyerek Telefon Tutucu Olarak Kullanabilirsiniz 180 ve 360 Derece Dönebilen Yapıya Sahiptir Ürün Videosu: <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/e..

19,50 TL 59,90 TL
-25%

Mıknatıslı Telefon Tutucu Vantuzlu Mavi Beyaz A+ Kalite

MIKNATISLI TELEFONLUK VANTUZLU VANTUZ SİSTEMİ İLE  ARACINIZIN TORPİDOSUNA VE CAMINA MONTAJ YAPABİLİRSİNİZ..

29,90 TL 39,90 TL
-25%

Mıknatıslı Telefon Tutucu Vantuzlu Sarı Siyah A+ Kalite

MIKNATISLI TELEFONLUK VANTUZLU VANTUZ SİSİZTEMİ İLE ARACINIZIN TORPİDOSUNA VE CAMINA KOLAY MONTAJ YAPABİLİRSİNİZ..

29,90 TL 39,90 TL
-25%

Mıknatıslı Telefon Tutucu Vantuzlu Sarı Siyah A+ Kalite

MIKNATISLI TELEFONLUK VANTUZLU VANTUZ SİSİZTEMİ İLE ARACINIZIN TORPİDOSUNA VE CAMINA KOLAY MONTAJ YAPABİLİRSİNİZ..

29,90 TL 39,90 TL
-50%

Telefon Tutucu Araç Telefonluk Jel Kaydırmaz Telefonluk Ped

Nano Telefon Tutucu Kaydırmaz Ped Ürün Özellikleri Tüm Yüzeylere Yapışma Özelliğine Sahiptir Kolay Yıkanıp Temizlenebilir Telefon ve Tablet Gibi Cihazları Kolay Kullanmanıza Olarak Sağlar Yapışkan Özelliğini Hiçbir Zaman Kaybetmez  Nano Teknoloji Kullanılarak Üretilmiştir ..

14,90 TL 29,90 TL

Telefon Tutucu Mıknatıslı Havalandırma Tip

Havalandırma Tip Manyetik Telefon Tutucu Güvenli sürüş için kolay kullanım Ekstra güçlü tutuş için güçlendirilmiş mıknatıslar Yatay ya da dikey olarak kullanma imkanı Kolay Uygulama Aracınızın ızgara bölümüne takarak kullanım kolaylığı sağla..

14,99 TL
-50%

Telefon Tutucu Mıknatıslı Vakumlu Araç Oto Telefonluk

Ellerinizi Özgür Bırakan Tasarımıyla Telefon Görüşmeleriniz Sırasında Direksiyon Hakimiyetini Üst Düzeyde Tutabileceğiniz Harika Bir Üründür. Telefon Görüşmelerinde Maksimum Konfor Ve Güvenli Sürüş Sağlar. Ayarlanabilir Yapısı Sayesinde 6.3 İnch'e Kadar Telefonlarda Kullanabilirsiniz.  Telefon Tutucu'yu Pratik Bir Şekilde Monte Edebilir..

29,90 TL 59,90 TL

Kablosuz Şarj Araç Telefon Tutucu Wireless Şarj Sensörlü

Kablosuz Şarj Araç Telefon Tutucu Wireless Şarj Sensörlü Ürün ÖzellikleriAraç İçi Telefon Tutucu Kablosuz Şarj Cihazı oldukça ergonomik yapısı ile araçlarınızda telefonlarınızı koyabilmenize ve aynı anda telefonlarınızı kablosuz olarak şarj edebilmenize olanak tanır. Kablosuz şarj edilebilme desteğine sahip iPhone, Samsung ve Nexus cihazlarını güve..

48,90 TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Telefon - Tablet Tutucular