Led Xenon Şimşek Etkili Çeşitleri| Mega Oto Market
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Led Xenon

Led Xenon Şimşek Etkili Ampuller ile %100 Görüş Artışı!


Led Xenon ampuller hem aydınlatma, hem de enerji tasarrufu açısından üst düzey performans gösteren oto aydınlatma ampullerdir. Led Xenon, Halojen ampuller ile kıyaslandığında uzun çalışma ömrü ve %100 görüş açısını arttırma konusunda oldukça başarılıdırlar.

Sürekli teknolojiyi takip eden araç üretim piyasasında led xenon yerini garantilemiş durumdadır. Tabii led xenon ampullerin bu garantilemede müşteri memnuniyetinden tutunda aydınlatmasına kadar birçok alanda başarılı olmasından kaynaklanmaktadır. Led teknolojisi sayesinde standart kabul edilen xenon ampullere göre daha seridir. Bu nedenle uyarı niteliği taşıyan kullanımlarda selektör yapıldığında şimşek etkisi yaratmaktadır.

Led xenon ampullerde mevcut olan soğutma fan sistemi ile yüksek ısılara karşı koruma sağlamaktadır. Bu sayede halojen ampuller gibi patlama sorunu olmaz. Ayrıca led xenonlar profesyonel yardıma ihtiyaç dahi duymadan kolaylıkla monte edebilirsiniz. Tek soketli yapısı sayesinde size uğraş vermeden saniyeler içinde hazır halde kullanım sağlayabilirsiniz.

 

Ayrıca birçok kullanıcının aklında soru işareti olan led xenon ampuller arıza ışığı yakar mı? Cevabı ise yeni nesi çip ve canbus entegreli yapıları sayesinde tüm araçlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilemektedir.

 

12 ay garantili aracınıza uyumlu led xenonlar için hemen tıklayınız.