Spor Koltuk Yarış Koltuğu | Mega Oto Market
Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)

Spor Koltuk

Spor Yarış Koltuğu

 

Spor koltuk, fabrikasyon araç koltuklarınızın aksine boyun desteği ve bel desteği bulunan koltuklardır. Spor yarış koltuğu, sürüş esnasında veya spor araç kullanımlarında sert virajlara girdiğinizde sürüş pozisyonunuzun bozulmasına engeller. Ani manevralarda daha etkin bir şekilde aracınızı sürmenize olanak tanır.

 

Spor Koltuk ürünlerini kıyaslayacak olursak aracınızda fabrikasyon koltuklara nazaran daha az yer kaplayan prototip ürünlerdir. Hatta rahatsız olduğu düşüncesine karşın spor koltuklar oldukça konforlu ve rahattır. Spor koltuk ürünleri benzersiz kumaş tasarımları sayesinde kolaylıkla temizlenebilir. Oto döşeme işi ile uğraşan ustalar tarafından spor koltuk ürünleri kolayca otomobilinize monte edilebilmektedir. Spor koltukların alt kısmında bulunan kızaklar için sadece koltuğun yapılacağı yere kızak yuvasının yapılması gerekmektedir. Spor koltuk modelleri tüm araçlara kolayca uyum sağlayabilmektedir.


Ayrıca sportif bir tasarımla üretilen spor koltuk aracınızın iç dizaynına farklı bir hava katmaktadır. Oto spor koltuk çeşitlerinde dinamik sürüş ve konforun tadını çıkartın. Spor Yarış Koltuğu, Fabrikasyon koltuklarınız gibi öne ve geriye yatabilir sürüş pozisyonunuza göre ayarlanabilir.

En kullanışlı ve kaliteli spor yarış koltuk hakkında daha detaylı bilgi almak için blog yazımızı ziyaret edebilirsiniz. İncelemek için tıkla!