Spor Koltuk

Spor Yarış Koltuğu

 

Spor yarış koltuğu, fabrikasyon araç koltuklarınızın aksine boyun desteği ve bel desteği bulunan koltuklarlardır. Spor yarış koltuğu, sürüş esnasında veya spor kullanımlarda sert virajlara girdiğinizde sürüş pozisyonunuzun bozulmasına engeller. Ani manevralarda daha etkin bir şekilde aracınızı sürmenize olanak tanır.

 

Ayrıca sportif bir tasarımla üretilen spor koltuk aracınızın iç dizaynına farklı bir hava katmaktadır. Spor Yarış Koltuğu, Fabrikasyon koltuklarınız gibi öne ve geriye yatabilir sürüş pozisyonunuza göre ayarlanabilir.

En kullanışlı ve kaliteli spor yarış koltuğu modeller için megaotomarket.com'u ziyaret ediniz.

-13%
Quickview

Bride Low Max Spor Yarış Koltuğu

Bride Low Max Spor Yarış Koltuğu Ürün Özellikleri Ergonomik tasarımlı bel, boyun oturum desteği bulunan spor yarış koltuğu konfor olarak beklentilerinizi karşılar.Özel sertleştirilmiş ortopedik sünger kullanılmıştır.Şık ve spor bir görünümü vardır.Süet yüzeyi istenilen zaman temiz nemli bir bezle silinebilmektedir.Ürün ..

3.999,00 TL 4.599,00 TL
-16%
Quickview

Bride Spor Yarış Koltuğu

Bride Spor Yarış Koltuğu Ürün Özellikleri Ergonomik tasarımlı bel, boyun oturum desteği bulunan spor yarış koltuğu konfor olarak beklentilerinizi karşılar.Özel serteştirilmiş ortepedik sünger kullanılmıştır.Şık ve spor bir görünümü vardır.Süet yüzeyi istenilen zaman temiz nemli bir bezle silinebilmektedir.Ürün sırt kısmı..

3.199,00 TL 3.799,00 TL
-13%
Quickview

Recaro Model Deri Spor Yarış Koltuğu

BRİDE SPOR YARIŞ KOLTUĞU ÜRÜN ÖZELLİKLERİErgonomik tasarımlı bel, boyun oturum desteği bulunan spor yarış koltuğu konfor olarak beklentilerinizi karşılar.Özel serteştirilmiş ortepedik sünger kullanılmıştır.Şık ve spor bir görünümü vardır.Kırmızı dikişli detaylara sahiptir.Süet yüzeyi istenilen zaman temiz nemli bir bezle silinebilmektedir.Ürün sırt..

2.599,00 TL 2.999,00 TL
-24%
Quickview

Recaro Model Kırmızı Spor Yarış Koltuğu

Recaro Model Kırmızı Spor Yarış Koltuğu Ürün Özellikleri Ergonomik tasarımlı bel, boyun oturum desteği bulunan spor yarış koltuğu konfor olarak beklentilerinizi karşılar.Özel sertleştirilmiş ortopedik sünger kullanılmıştır.Şık ve spor bir görünümü vardır.Süet yüzeyi istenilen zaman temiz nemli bir bezle silinebilmektedir..

1.899,00 TL 2.499,00 TL
-24%
Quickview

Recaro Model Mavi Spor Yarış Koltuğu

Recaro Model Mavi Spor Yarış Koltuğu Ürün ÖzellikleriErgonomik tasarımlı bel, boyun oturum desteği bulunan spor yarış koltuğu konfor olarak beklentilerinizi karşılar.Özel sertleştirilmiş ortopedik sünger kullanılmıştır.Şık ve spor bir görünümü vardır.Süet yüzeyi istenilen zaman temiz nemli bir bezle silinebilmektedir.Ürün sırt kısmı 120 derece ark..

1.899,00 TL 2.499,00 TL
-13%
Quickview

Recaro Model Spor Yarış Koltuğu Kırmızı Dikişli

Recaro Model Spor Yarış Koltuğu Kırmızı Dikişli Ürün ÖzellikleriErgonomik tasarımlı bel, boyun oturum desteği bulunan spor yarış koltuğu konfor olarak beklentilerinizi karşılar.Özel sertleştirilmiş ortopedik sünger kullanılmıştır.Şık ve spor bir görünümü vardır.Süet yüzeyi istenilen zaman temiz nemli bir bezle silinebilmektedir.Ürün sırt kıs..

2.599,00 TL 2.999,00 TL
-12%
Quickview

Recaro Model Spor Yarış Koltuğu Siyah

Recaro Model Spor Yarış Koltuğu Siyah Ürün Özellikleri Ergonomik tasarımlı bel, boyun oturum desteği bulunan spor yarış koltuğu konfor olarak beklentilerinizi karşılar.Özel sertleştirilmiş ortopedik sünger kullanılmıştır.Şık ve spor bir görünümü vardır.Süet yüzeyi istenilen zaman temiz nemli bir bezle silinebilmektedir...

1.899,00 TL 2.150,00 TL
-13%
Quickview

Recaro Model Spor Yarış Koltuğu Siyah/Gri Süet

Recaro Model Spor Yarış Koltuğu Siyah/Gri Süet Ürün Özellikleri Ergonomik tasarımlı bel, boyun oturum desteği bulunan spor yarış koltuğu konfor olarak beklentilerinizi karşılar.Özel sertleştirilmiş ortopedik sünger kullanılmıştır.Şık ve spor bir görünümü vardır.Süet yüzeyi istenilen zaman temiz nemli bir bezle sili..

2.599,00 TL 2.999,00 TL
-24%
Quickview

Recaro Model Spor Yarış Koltuğu Siyah/Kırmızı Dikişli

Recaro Model Spor Yarış Koltuğu Siyah/Kırmızı Dikişli Ürün Özellikleri Ergonomik tasarımlı bel, boyun oturum desteği bulunan spor yarış koltuğu konfor olarak beklentilerinizi karşılar.Özel serteştirilmiş ortepedik sünger kullanılmıştır.Şık ve spor bir görünümü vardır.Süet yüzeyi istenilen zaman temiz nemli bir bezle..

1.899,00 TL 2.499,00 TL
-13%
Quickview

Recaro Model Spor Yarış Koltuğu Süet

Recaro Model Spor Yarış Koltuğu Süet Ürün Özellikleri Ergonomik tasarımlı bel, boyun oturum desteği bulunan spor yarış koltuğu konfor olarak beklentilerinizi karşılar.Özel sertleştirilmiş ortopedik sünger kullanılmıştır.Şık ve spor bir görünümü vardır.Süet yüzeyi istenilen zaman temiz nemli bir bezle silinebilmektedir.Ü..

2.599,00 TL 2.999,00 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)